North Dakota

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v North Dakota

Nemovitosti na prodej v Severní Dakotě

Stát hraničí na východ s Minnesotou, dělený směrem severní Červené řeky; na jihu leží jižní Dakota; na západ je Montana, zatímco na sever jsou kanadské provincie Saskatchewan a Manitoba.

Severní Dakota je 19. největším státem a má krajinu převážně pokrytou velkými pláněmi. Takový velký stav by měl existovat mnoho nemovitostí k prodeji v Severní Dakotě a jeho trh s nemovitostmi by měl být bohatý. Nicméně, s tolika volně žijících živočichů můžete očekávat, že většina z nich bude na venkově nebo v metropolitních oblastech.

Trh s nemovitostmi v severní Dakotě začal v roce 2017 na rekordních maximech, které často nabízejí dobré vyhlídky pro následující rok.

Chcete-li porozumět trhu s nemovitostmi v jakémkoli státě, je užitečné bližší pohled na to, které trendy ovlivňují, abyste mohli určit, co se stane dále.

Faktory, které ovlivňují trh s nemovitostmi v Severní Dakotě v roce 2018, jsou především a především míra nezaměstnanosti určují, zda si lidé budou moci dovolit koupit nemovitost k prodeji v Severní Dakotě. Současná míra nezaměstnanosti v Severní Dakotě je 3,4%, což je pod národním průměrem a je to prvek, který pozitivně ovlivňuje trh s nemovitostmi.

Mezi nejlepší místa k bydlení v Severní Dakotě se nacházejí tři města, která stojí mimo jiné: Fargo, Grand Forks a Bismarck

Fargo je populární jak pro film, tak pro televizní seriál pojmenovaný pro toto největší město ve státě. V Fargo je státní univerzita v Severní Dakotě, a proto trh s nemovitostmi v Severní Dakotě v Fargo nabízí studentské ubytování, ale také nespočet domácností, které čekají na nákup. Ceny nemovitostí Fargo jsou o něco nižší než v předchozím roce a předpokládá se jejich nárůst o několik procentních bodů do konce roku 2018.

Grand Forks nabízí další skvělé místo pro život. Je to 3. největší město ve státě, s počtem obyvatel asi 52 838 obyvatel. Perfektní místo pro rodiny s dětmi a vysokoškoláky jako Grand Forks, kde se nachází University of North Dakota. S vojenskou základnou v této oblasti je armáda jedním z největších trhů práce v této oblasti. V uplynulém roce nedošlo na trhu s nemovitostmi v Grand Forks žádné změny a pro příští rok neočekáváme žádnou změnu.

Bismarck je státní kapitál. Jako 2. největší město ve státě, nabízí hodně pro lidi, kteří se rozhodnou tam bydlet a kteří chtějí majetek pro prodej v Severní Dakotě. Průměrná hodnota domů v Bismarcku klesla od začátku roku 2017 o 0,6%. Míra uzavření trhu zůstává v tomto odvětví nízká a zůstane tak.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB